تبلیغاتکت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید+تصاویر

لیستی از بهترین ترکیبات کت و شلوار را برای شما آماده کرده ام.

کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

بهترین ترکیب کت و شلوار

کت و شلوار  از آن لباس هایی است که با گذشت زمان همچنان جای خود را حفظ کرده، و می توانید در بیشتر شرایط زندگی و جاهای مختلف همیشه از آن استفاده کنید.

  کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

اما پیدا کردن یک کت خوب آنچنان ساده هم نیست، بسیاری از آقایان مدت ها وقت می گذارند تا بتوانند یک ترکیب کت و شلوار خوب پیدا کنند. به همین دلیل لیستی از بهترین ترکیبات کت و شلوار را برای شما آماده کرده ام تا در وقتتان صرفه جویی شود، و هنگام خرید با دیدی باز انتخاب خود را انجام دهید.

کت آبی دریایی + شلوار بژ

  کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

ترکیبی کاملا کلاسیک. اگر این ترکیب رنگ مردانه نتواند خوش تیپتان کند پس هیچ چیز دیگری قادر به انجام این کار نیست.

به جای کت های آبی روشن یک کت آبی دریایی انتخاب کنید و آن را با یک شلوار کتان یا پارچه ای اسپرت که جلویش صاف باشد و رنگش بژ ترکیب کنید.


کت نخی یا پشمی طرح دار + شلوار جین

 کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

1شاید همه مرد ها این نوع کت و شلوار را نپسندند اما گاهی یک تغییر به کت های پشمی یا نخی طرحدار می تواند کلی روی استایلتان تاثیر بگذارد.

برای آب و هوای سرد بیشتر به سمت کت های پشمی و در آب و هوای گرم نیز از کت های نخی سبک استفاده کنید.

همانطور که در تصویر نمونه نیز می بینید این نوع کت ها با شلوار جین و یک تی شرت فوق العاده می شوند.


ژاکت اندامی + شلوار جین

 کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

دوست دارید چیزی که می پوشید شبیه به کت باشد اما به راحتی ژاکت کش باف؟ پس فقط کافیست به دنبال ژاکت های بدون ساختار یا اندامی بروید.

ژاکت های بدون ساختر یا اندامی سبک و خنک هستند و می توانید به راحتی در فصل بهار و تابستان و اوایل پاییز مورد استفاده شان قرار دهید. از نظر ظاهر شاید فرقی با کت نداشته باشد اما ژاکت های اندامی همانطور که گفته شد ساختار و جنس یک کت رسمی را ندارند.

به همراه ژاکت می توانید یک جین تیره یا خاکستری به همراه تیشرتی که ترکیب رنگ را حفظ کند به تن کنید.

کت طرح دار + شلوار اسمارت با رنگ خنثی

  کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

بله درست است، گاهی کت های معمولی خسته کننده می شوند. سالیان سال است که بیشتر مردها کت معمولی به تن می کنند، اما اگر از این وضعیت ناراضی هستید می توانید از کت های طرح دار استفاده نمایید. آقایانی که از کت های طرح دار استفاده می کنند معمولا بیشتر مورد توجه هستند و دیده می شوند.

یک شلوار ساده با رنگی خنثی نیز می تواند به هرچه بیشتر جلوه کردن کتتان کمک کند.

سبز + آبی

  کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

سبز و آبی مورد استفاده مردانی است که چرخه رنگ ها را می شناسند. این دو رنگ به صورت طبیعی با یکدیگر همخوانی دارند و به همین دلیل ترکیبشان بسیار ساده است. فقط در طیف هر دو رنگ باید دقت داشته باشید، برای مثال اگر شلوار سبز یشمی انتخاب می کنید، رنگ آبی کتتان باید کمرنگ تر باشد.


رنگ های خاکی

  کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

اگر آنقدر پول ندارید که چند دست کت بخرید، باید رنگی را انتخاب کنید که با دیگر رنگ ها هم خوانی داشته باشد.

رنگ های خاکی شامل مواردی از جمله بژ، سنگی، شتری، حنایی، سبز خاکی و غیره می شود. این رنگ ها نه تنها با یکدیگر خوب ترکیب می شوند بلکه با دیگر رنگ ها نیز ترکیبات زیبایی می سازند همچنین گفته می شود رنگ های خاکی یکی از مد های سال بعد هستند.


طیف های مختلف آبی

  کت و شلوار خود را با بهترین ترکیب رنگ ها ست کنید

شاید تقصیر تعریف جنسیتی رنگ لباس کودکان باشد، اما باور کنید از آبی رنگی مناسب تر برای مردان وجود ندارد. از مشکی کمتر غم انگیز است، مانند خاکستری کسل کننده نیست، آبی رنگی است که کمد لباستان بدون آن نمی تواند بماند.

پس چرا از سر تا پایین آبی نپوشیم؟ مجبور نیستید مانند لباس فرم همه را یک رنگ انتخاب کنید می توانید از طیف های مختلف آبی استفاده کنید. فقط دقت داشته باشید شلوار و کت باید یکی کمرنگ و دیگر پر رنگ تر باشد.


صورتی + سفید

درباره جنسیت رنگ ها صحبت کردیم، آیا می دانستید صورتی از قرن بیستم به بعد به عنوان رنگی زنانه شناخته شد؟ قبل از آن صورتی یکی از طیف های مردانه قرمز به حساب می آمد، رنگی که نشانه اشتیاق، نیرو و جنگ در آن زمان بود.

امروزه بیشتر از رنگ صورتی برای لباس هایی استفاده می شود که مربوط به فصل گرما هستند. صورتی را می توانید با انواع شلوارهای سفید، مشکی، خاکستری و یا دیگر رنگ های خنثی روشن استفاده کنید. صورتی یک رنگ تابستانی به حساب می آید پس در تابستان فرصت را از دست ندهید.

بدونیم

اخبار مرتبط:

کت و شلوار متفاوت آقای بازیگر در جشن منتقدان سینما! + عکس

کت و شلوار زیبای کریستن استوارت که اورا جز خوشتیپ های این هفته هالیوود قرار داد

مدل کت و شلوار رسمی مردانه جذاب + تصاویر

خوش پوش ترین کشاورز دنیا با کت و شلوار شیک کار می کند! +عکس

راه و رسم صحیح پوشیدن کت و شلوار برای خوشتیپ شدن