تبلیغاتکلاس های آموزشی برای تاکسی‌داران قمی

به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی شهر فردا، مرتضي عزتي با اشاره به اهتمام سازمان تاكسيراني به ارتقاء سطح آگاهي‌هاي تاكسي داران، اظهار كرد: در اين راستا دوره‌هاي آموزشي ويژه تاكسي داران پيش بيني و در ايام مختلف ويژه‌ آنها برگزار مي شود.

وي با تاكيد بر ضرورت افزايش اطلاعات تاكسي داران در حوزه هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، قانوني و... بيان كرد: اين دوره‌ها در موضوعات مختلف پيش‌بيني شده و تاكنون ۳۰ كلاس آموزشي برگزار شده است.

عزتي با بيان اينكه دوره هاي آموزشي اين سازمان در راستاي فرهنگ‌سازي تاكسي داران قديمي و متقاضيان جديد برگزار شده است، گفت: دوره آموزشي آشنايي با قوانين راهنمايي و رانندگي، آشنايي با قوانين تاكسيراني، توجيه مسايل اجتماعي مرتبط با تاكسيرانان، دوره هاي مرتبط با آتش نشاني و ايمني از جمله كلاس‌هاي برگزار شده براي اين قشر است.

وي با بيان اينكه در يكسال گذشته از بيش از هزار نفر از دانش‌آموزان ممتاز تاكسيرانان تقدير و هدايايي به آنها تقديم شده است، افزود: همچنين در اين مدت بيش از ۲۰۰ قلم اجناس به جا مانده در تاكسي ها تحويل صاحبان آنها شده است.

مديرعامل سازمان مديريت و نظارت بر تاكسيراني شهرداري قم خاطرنشان كرد: مقادير زيادي وجه نقد و طلا نيز در تاكسي ها پيدا شده بود كه با طي مراحل شرعي و قانوني تحويل صاحبان يا مراجع ذيربط شده است.

عزتي همچنين از تقدير از تاكسيرانان نمونه خبر داد و افزود: تاكسيرانان نمونه و اميني كه در شهر هستند نيز به طور مستمر در مراسمات مختلف مورد تقدير قرار مي گيرند.