تبلیغاتتعقیب و گریز پلیس با مزدا ۳ در بازار تهران

تعقیب و گریز پلیس با مزدا ۳ در بازار تهران

جامعه > حوادث - در تعقیب و گریز پلیس آگاهی تهران با یک مزدا ۳ که از خیابان شوش آغاز شده بود، پس از شلیک‌های دقیق ماموران، خودروی سرقتی در محدوده بازار تهران متوقف و دزد بازداشت شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین و به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ  واحد گشت آشکار پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان شوش به یک دستگاه خودرو مزدا ۳ مشکوک شده که با استعلام از مرکز پیام مشخص شد خودروی مذکور دارای سابقه سرقت است.

راننده خودرو مزدا ۳ به محض شنیدن دستور توقف از سوی واحد گشت پلیس آگاهی، با افزایش سرعت اقدام به فرار می کند؛ مأموران با استفاده از علائم هشدار دهنده سعی در متوقف کردن خودرو کرده و با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی می کنند اما راننده خودرو مزدا ۳۳ همچنان به فرار ادامه می دهد و در نهایت لاستیک های خودرو مورد اصابت گلوله مأموران قرار می گیرد.

راننده خودرو مزدا ۳ با وجود پنچر شدن لاستیک خودروی مسروقه سعی در فرار از دست مأموران را دارد و همین امر باعث برخورد خودرو مسروقه با چند دستگاه از خودروهای عبوری ، یک دستگاه موتورسیکلت و در چندین نوبت نیز برخورد با چرخ دستی های ویژه حمل بار محدوده ی بازار تهران و واژگونی آنها در خیابان شده و متوقف می شود و قبل از هرگونه اقدام به فرار با پای پیاده ، با عکس العمل مأموران دستگیر می شود .

متهم دستگیر شده برای انجام تحقیقات تکمیلی و شناسایی دیگر جرایم ارتکابی و همدستانش ، با دستور مقام محترم قضایی در اختیار اداره دوم مبارزه باسرقت وسایط نقلیه پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

۴۷۴۷