تبلیغات«قیچی» در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شود

فیلم «قیچی» به کارگردانی کریم لک زاده یکشنبه 12 دی ماه در فرهنگسرای ارسباران اکران، نقد و بررسی می‌شود.

«قیچی» در فرهنگسرای ارسباران اکران و نقد می‌شودبه گزارش حوزه سینماگروه فرهنگیباشگاه خبرنگاران جوان؛ فیلم «قیچی» محصول 1394 به کارگردانی کریم لک‌زاده یکشنبه 12 دی ماه ساعت 18 با حضور عوامل در فرهنگسرای ارسباران اکران، نقد و بررسی می‌شود.

«قیچی» در جشنواره سال گذشته فجر در بخش هنر و تجربه به نمایش درآمد. این فیلم که در تهران و جزیره هرمز فیلمبرداری شده است، داستان فردی به نام راما است که برای رهایی از حکمی که ممکن است در آخرین دادگاه علیه‎اش صادر شود، تصمیم می‌گیرد در اولین فرصت به جنوب کشور برود و به هر نحوی که شده از کشور خارج شود.

لک زاده پیش از این نویسندگی و کارگردانی فیلم‌های کوتاهی همچون «صبح کنار جاده»، «غم‌ها و غریزه‌ها»، «جنایت و مکافات»، «فرشته زرد»، «من آبادان رفتم جنگ»، «ژیلا» و «قمارباز» را برعهده داشته است.

کریم لک زاده (کارگردان و نویسنده فیلمنامه)، احسان فولادی فرد (تهیه‌کننده)، رضا عبیات (مدیر فیلمبرداری)، پویان شعله ور (تدوین)، رضا رزم (طراح صحنه و لباس)، حسنا خان‌محمدی (طراح چهره‌پردازی)، هادی معنوی‌پور (مدیر صدابرداری)، حسین قورچیان (صداگذار)،  فاطمه فرجی و محسن خیرآبادی (عکاس)، عباس غزالی، بهزاد دورانی، سروش صحت، محمدرضا داودنژاد، رابعه مدنی و سونیا سنجری عوامل و بازیگران این فیلم هستند.

کریم لک زاده (کارگردان) و کورش جاهد (منتقد و کارشناس سینما) و جمعی دیگر از عوامل و بازیگران فیلم مهمانان چهارصد و هجدهمین نشست باشگاه فیلم تهران هستند.‌
 
علاقه‌مندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه کنند.

انتهای پیام/