تبلیغاتپیام پوتین به مناسبت سال نوی میلادی

رییس‌جمهوری روسیه در پیامی فرا رسیدن سال نوی میلادی را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، در پیام ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه به مناسبت آغاز سال ۲۰۱۷ آمده است:

«شهروندان روسی، دوستان!

سال ۲۰۱۶ به پایان رسید. این سال، سالی چالش‌برانگیز بود اما دشواری‌هایی که با آن مواجه شدیم ما را کنار یکدیگر گرد آورد و این امکان را فراهم ساخت که به ظرفیت‌های بزرگی در راستای حرکت خود به سمت جلو پی ببریم.

نکته اصلی این است که ما به خودمان، قدرت‌هایمان و کشورمان اعتقاد داریم. ما مشغول کار هستیم و با موفقیت کار می‌کنیم و دستاوردهای بسیاری داریم. مایلم از شما به خاطر توفیق‌ها و پیروزی‌هایی که داشته‌ایم و به خاطر درک و اعتماد و توجه واقعی و صادقانه به روسیه قدردانی کنم.

ما کشوری شگفت‌انگیز، یکتا و پهناور داریم. دغدغه‌ها و لذت‌های مشترک و سنت دیرین جشن سال نو در کنار خانواده‌ها با امید برای روزهای بهتر ما را یکپارچه می‌کند. با این حال امروز همه در این جشن حضور ندارند. بسیاری از شهروندان ما به دور از کشور به سر می‌برند و به اموری نظیر حصول اطمینان از امنیت روسیه، فعالیت‌های تجاری، انجام وظایف درمانی، عملیات‌های آموزشی و هوایی می‌پردازند. مایلم در سال جدید برای همه افرادی که اکنون مشغول انجام وظایف خود هستند، آرزوی توفیق داشته باشم. ما بی صبرانه منتظر شنیدن صدای شادی از مسکو هستیم و احساس می‌کنیم که آینده‌ای روشن بیش از هر زمان دیگری پیش روی ماست.»

پوتین در بخش پایانی پیام خود با بیان این که آبادانی و صلح هدف مشترک کشورش است، برای جهانیان آرزوی روزهای بهتر کرد.